Следвайте ни в социалните мрежи:
TLL Media | Инженеринг ревю | SEE INDUSTRIAL Market | Български Технически Каталог| Енерджи ревю | Енерджи Инфо БГ | ТД ИНСТАЛАЦИИ | Екология & Инфраструктура
Ecology-Bulgaria.com TLL Media

Ecology-Bulgaria.com
IndustryInfo.BG
Electronics-Bulgaria.comЕЛЕКТРОНИКА Automation-Bulgaria.comАВТОМАТИЗАЦИЯ Electrical-Bulgaria.comЕЛЕКТРОАПАРАТУРА Lighting-Bulgaria.comОСВЕТЛЕНИЕ HVAC-Bulgaria.comОВК Water-Bulgaria.comВиК Machinebuilding-Bulgaria.comМАШИНОСТРОЕНЕ PowerIndustry-Bulgaria.comЕНЕРГЕТИКА

НОВИНИ

03.04.2020   |   Стартира рекултивация на депо за твърди битови отпадъци в Обзор
03.04.2020   |   Полска компания търси дистрибутори на филтри и маслени сепаратори
03.04.2020   |   ЕК одобри инвестиция от 177 млн. лв. за системата за управление на отпадъци в София

Обяви за работа

Търси
Авто ТиЕлЕл Абонамент Е&И

Teva Pharmaceuticals търси специалист по опазване на околната среда, здраве и безопасност при работа

10.05.2019

Актавис - компания на Teva, търси да присъедини към своя екип амбициозни и мотивирани професионалисти за длъжността специалист Опазване на околната среда, здраве и безопасност при работа, отдел „Опазване на околната среда, здраве и безопасност при работа” в град Троян.

Основни отговорности

  • Осъществява контрол по спазване на изискванията на нормативната уредба по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд и опазване на околната среда на територията на завода.
  • Изготвя оценки и становища, относно съответствието с изискванията по опазване на околната среда и здраве и безопасност при работа на проекти и при въвеждането в експлоатация на обекти, производства, технологии, работно оборудване и работни места.
  • Изготвя ясни Стандартни оперативни процедури (СОП) за дейностите по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд и опазване на околната среда.
  • Планира, организира и участва в процеса на оценка и преоценка на риска на работните места и осъществява контрол по изпълнение на програмите за намаляване на риска.
  • Извършва инструктажи на новопостъпили служители, външни изпълнители и посетители.
  • Участва в процеса на изготвяне на заявки и технически спецификации във връзка с извършване на услуги по опазване на околната среда и здраве и безопасност при работа от външни изпълнители.
  • Участва при изготвяне на програми за контрол на здравословното състояние на персонала и намаляване на риска от професионални заболявания.
  • Изготвя годишните планове за специфично обучение по здраве и безопасност при работа и опазване на околната среда
  • Участва в разработването и актуализирането на аварийните планове
  • Консултира и подпомага Работодателя и други длъжностни лица по прилагане на изискванията за осигуряване на пожарна безопасност при експлоатация на обектите

Изисквания към кандидатите

  • Висше образование релевантно за позицията
  • Владеене на английски език
  • Отлични компютърни умения - MS Office
  • Професионален опит в областта на опазване на околната среда и здраве и безопасност при работа или в производството на фармацевтични продукти, ще се счита за предимство
  • Организирана и отговорна личност
  • Умениe за работа в екип
  • Валидна шофьорска книжка - категория Б

Може да кандидатствате за позицията тук.

Източник: Teva Pharmaceuticals

Етикети:   Teva Pharmaceuticals   Актавис

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ ЕКОЛОГИЯТА
на специализирания портал Ecology-Bulgaria.com
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!

IndustryInfo.BG НачалоЗа насРекламаУчастие в порталаПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИКонтакти

ЕЛЕКТРОНИКА | Electronics-Bulgaria.com    АВТОМАТИЗАЦИЯ | Automation-Bulgaria.com

ЕЛЕКТРОАПАРАТУРА | Electrical-Bulgaria.com    ОСВЕТЛЕНИЕ | Lighting-Bulgaria.com    ОВК | HVAC-Bulgaria.com

ВиК | Water-Bulgaria.com    МАШИНОСТРОЕНЕ | MachineBuilding-Bulgaria.com    ЕНЕРГЕТИКА | PowerIndustry-Bulgaria.com

ЕКОЛОГИЯ | Ecology-Bulgaria.com